U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verkocht

3560 Lummen

Omschrijving

Welkom in deze zeer goed onderhouden open bebouwing, gelegen in de Heesstraat in Meldert, op een perceel van 7a52ca. Met een bewoonbare oppervlakte van 186 m² biedt deze woning heel wat ruimte en mogelijkheden voor het hele gezin.

Deze split-level woning werd gebouwd in 1964 en beschikt over 3 slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, keuken, badkamer en een handige inpandige garage. 

Verder is er nog ruime wasplaats met toegang tot de tuin alsook een kelder voor extra opbergruimte.

Buiten geniet je van een ruime tuin met terras, ideaal voor wie houdt van buitenleven en gezellig samenzijn.

Een extra troef is de gunstige ligging: op wandel- en fietsafstand van scholen en winkels, én met een vlotte verbinding naar de E313 richting Hasselt, Diest of Antwerpen.

Opzoek naar een unieke opportuniteit? Kom dan samen de mogelijkheden ontdekken zodat u deze woning volledig naar eigen smaak kunt renoveren en genieten van mogelijke renovatiepremies.

Bron bewoonbare oppervlakte: EPC verslag

Dit pand is onderworpen aan de renovatieverplichting van de Vlaamse overheid voor residentiële gebouwen (behoudens bij sloop binnen 5 jaar na de aankoop). Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap.

Heeft u interesse? contacteer ons op het nummer 011/96.49.96 of info@domovastgoed.be

Niet gevonden wat je zocht? Schrijf je dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf je in
Terug naar boven
Sluit menu DOMO VASTGOED NV