Gelegen langs een goed bereikbare weg in Spalbeek bevindt zich dit hedendaags en ruim handelspand met bovenliggend woonst.
Het gebouw dateert van 2015 en biedt de ideale combinatie van een commerciële ruimte op het gelijkvloers met een comfortabele, energiezuinige woonst.
De handelsruimte op de benedenverdieping is veelzijdig inzetbaar, mits het verkrijgen van de nodige vergunningen.
Het geniet een uitstekende visibiliteit dankzij de grote raampartijen is er veel zichtbaarheid vanaf de straatzijde, wat het pand geschikt maakt voor diverse commerciële activiteiten.
De woonst gelegen achter en boven de handelsruimte omvat een lichtrijke leefruimte, 5 slaapkamers en 3 badkamers. Met een bewoonbare oppervlakte van 293 m² biedt deze eigendom alle ruimte voor een gezin of wie wonen en werken wil combineren.
Ook buiten zijn er heel wat troeven: een zuid gerichte tuin met terras en vier private parkeerplaatsen. Het energiepeil zit bovendien helemaal goed met een label A.
Dit pand is ideaal voor wie ondernemen wil combineren met comfortabel wonen, of voor investeerders die op zoek zijn naar een interessant opbrengsteigendom.
Bron bewoonbare oppervlakte: EPC verslag
Benieuwd naar de mogelijkheden? contacteer ons op het nummer 011/96.49.96 of info@domovastgoed.be
| Adres: | Diestersteenweg 315-A Hasselt |
| Referentie: | TK/26/0894 |
| Vraagprijs: | € 785.000 |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 909 m² |
| Bewoonbare opp.: | 293 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 5 |
| Badkamers: | 3 |
| WC: | 4 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Praktijkruimte: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Warmtepomp, Aardgas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja - mogelijkheid tot kelderlift |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja - Ventilatie C in de handelsruimte en ventilatie D in de woning. |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 17 |
| Videofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260326-0003829874-RES-1 |
| EPC Index: | 55,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 26/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |